Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Mega 80W - KG958W - Bluetooth 5.0, 2.4G
[MARVO-KG958W]
№: ++6033
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-KG958W |
| CONNECTION | Bluetooth 5.0 Wireless USB |
| TYPE | Gaming Mechanical Anti-Ghosting Bluetooth Wireless Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 80 |
| BACKLIGHT | RGB Yes |
| CABLE LENTH | 160 cm |
| DIMENTIONS | 330 x 146 x 38 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Advanced Anti-Ghosting 50 million switch rating Driver programmable |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391936108 |
Similar products






![MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient MCHOSE Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_01_AlihTk.webp&w=130&h=130&page=)

![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)

![ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_bk_gat_jade_pro_01_CwxVix.webp&w=130&h=130&page=)
![ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, Gateron Jade Gaming [Linear] - Sakura Warrior ATK Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, Gateron Jade Gaming [Linear] - Sakura Warrior](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_ultra_sakura_warrior_gateron_jade_01_uZmgQf.webp&w=130&h=130&page=)