MCHOSE безжични геймърски слушалки Wireless Gaming Headphones - V9 Pro Steel Black - Bluetooth , 2.4G
[HW-V9-2]
Каталожен №: ++7670
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-V9-2 |
| ТИП | Безжични слушалки |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth Wireless USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 53 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 113 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 275 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.5 m |
| БАТЕРИЯ | 2000 mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 53mm Neodymium Drivers AI Noise-Canceling Microphone 40m Wireless Range 15ms Ultra Low Latency Custom EQ Adjustment 250h Battery Life |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977271153930 |
Видео:
User Guide & Driver Tutorial | MCHOSE V9 Series Wireless Gaming Headset
Подобни продукти
























