MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black
[ACE60-6A]
Каталожен №: ++7675
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACE60-6A |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | TTC |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | TTC Uranus Magnetic Switch - Standard |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 32±6gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 290 x 100 x 28 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate 0.01mm RT Accuracy 0.1ms Latency 0 Dead Zone SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Adjustable Actuation Hot-Swappable 0.1- 3.4mm Actuation Range |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977271153046 |
Видео:
Why MCHOSE ACE60 Magnetic Switch Keyboard? Precision in every click. ??? #keyboard #unboxing
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_01_1Cx7wN.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_02_JfNmQw.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_03_53TFnX.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_04_vzj3kj.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_05_A9BdFL.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_06_5hesDn.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_07_gSazP7.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_08_FfcyrJ.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_09_IatOSd.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_10_WHWwz8.jpg&w=80&h=45&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_11_eeB7O8.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_12_8vDwHz.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, TTC Uranus Magnetic Switch - Standard [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_6a_13_mbxlOl.jpg&w=80&h=80&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)

![be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard DARK MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear] be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard DARK MOUNT - be quiet! Silent Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_dark_mount_ansi_bt001us_01_K8Dpcp.webp&w=130&h=104&page=)


