MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient
[MC-K99V3-4]
Каталожен №: ++7714
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-K99V3-4 |
| РАЗМЕР | 98% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kailh |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Icy Creamsicle Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.3±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 99 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Черен Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling Rate: Dual 8K (Wired / 2.4GHz) Latency: 0.125ms Ultra-Low Latency Advanced Functions: SOCD / MT / TGL / CB Wireless Tech: MCHOSE® TOPSPEED Wireless Battery: 10,000mAh Driver: MCHOSE M HUB (Web & Desktop) 360° ARGB Ambient Lighting Multifunction Control Knob Structure: Gasket Mount / Hot-Swappable / N-Key Rollover |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502144 |
Видео:
MCHOSE K99 V3 Wireless Mechanical Keyboard
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_01_AlihTk.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_02_GL8Jux.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_03_byGjdI.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_04_eGG5fW.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_05_jcmJdw.jpg&w=80&h=28.55&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_06_FanuPo.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_07_bVAEH4.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_08_4Zc3AC.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_09_2FLFhD.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_10_Sm0iJY.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_11_hziCd6.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_12_ngW99o.jpg&w=80&h=60&page=)



![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Beige Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Beige](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_au75_beige_bs_01_0iOHWC.webp&w=130&h=78.136363636364&page=)

