MCHOSE професионална геймърска мишка L7 Ultra Plus Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Kailh Optical
[HW-L7-15KH]
Каталожен №: ++7688
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-L7-15KH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh Black Green Dot Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 119.6 x 62.9 x 38.1 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 48 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate Kailh Black Green Dot Optical Switch TTC Gold Wheel Encoder TOPSPEED Wireless Technology Pure PTFE Glides Battery: 500mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502502 |
Видео:
Unboxing & Sound Test | MCHOSE L7 Series Ultra-Lightweight Wireless Gaming Mouse
Подобни продукти

















