MCHOSE безжични геймърски слушалки Wireless Gaming Headphones - X9 White - Bluetooth , 2.4G
[MC-X9-1]
Каталожен №: ++7673
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-X9-1 |
| ТИП | Безжични слушалки |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth Wireless USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 53 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 113 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 300 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| БАТЕРИЯ | 2000 mAh |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 53mm Aluminum-Coated Drivers C-Media Pro-Grade Sound Chip 7.1 Surround Sound for FPS AI Noise-Canceling Microphone 15ms Ultra-Low Latency (2.4GHz Mode) 40m BT Wireless Range Adjustable Aluminum Headband (9-Step Sizing) Custom EQ Adjustment via MCHOSE M HUB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502397 |
Подобни продукти




















