MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White
[MC-ACE68-15]
Каталожен №: ++7679
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-ACE68-15 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mchose |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ice Blue Magnetic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 320.1 x 115.8 x 39.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate Adjustable Actuation SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Hot-Swappable "0" Dead Zone & "0" Trigger Bounce |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654166900 |
Видео:
MCHOSE Ace 68 | Hall Effect Magnetic Switch Gaming Keyboard for Gamers
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_01_H1PS4E.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_02_LCcelV.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_03_EVMViW.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_04_QMqQDU.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_05_mghORa.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_06_krRVYP.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_07_rW9BAn.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_08_AZ1CCG.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_09_pfW7iV.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_10_nm7mPS.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_11_OBZYod.jpg&w=80&h=34.68&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Blue Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace68_15_12_cJB6cc.jpg&w=80&h=32.76&page=)


![Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_65_kg984w_bk_01_LnrKvY.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_kailh_red_01_4OEz8x.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_wh_01_ISITB8.webp&w=129.93503248376&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Pro Mini Nazca Line - 8K, Cherry MX2A RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Pro Mini Nazca Line - 8K, Cherry MX2A RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_pro_mini_nazca_line_mx2a_br_01_ktGwg4.webp&w=130&h=65.193319606497&page=)