Seasonic захранване PSU ATX3.1 1600W Titanium PCIe Gen 5.1 - PRIME TX-1600 - SSR-1600TR2-ATX3.1
[SSR-1600TR2-ATX3.1]
Каталожен №: ++6752   Производител: Seasonic
на склад: да
гаранция: 144 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  Seasonic
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   1600 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS TITANIUM
Cybenetics Titanium
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК   Да
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 2
PCI-Express 6+2 pin x 6
SATA x 16
Molex x 3
SATA 3.3 V x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   135 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ   Built on top of all the great features of PRIME PX platform with added ATX 3.1 and PCIe 5.1
Native 12V-2x6 connectors and Digital Fan Control
105°C-rated Japanese electrolytic capacitors