VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]
[V87-STARRY-BL-PS]
Каталожен №: ++6511
Производител: VGN
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VGN |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | V87-STARRY-BL-PS |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Bluetooth Мултимедийна Механична Геймърска Wireless Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | VGN |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Dynamic Silver |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.6mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | KDS |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 363.8 x 136.6 x 43.66 mm |
| ЦВЯТ | Син Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4000 mAh battery Hot-Swappable Switches Gasket Structure Low latency mode Silicone dampening pads Single key slot PCB White Poron foam N-Key rollover 16.8M RGB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975943531369 |
Подобни продукти
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_01_vEIxde.jpg&w=240&h=160&page=prod_info)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_02_VXwYhh.jpg&w=80&h=80&page=)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_03_7lPWDL.jpg&w=80&h=80&page=)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_04_Pd7Riz.jpg&w=80&h=80&page=)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_05_gvC3Jd.jpg&w=80&h=80&page=)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_06_Wu5yUn.jpg&w=80&h=80&page=)
![безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear] безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Starry Sky - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_starry_sky_ps_07_FOHBAX.jpg&w=80&h=80&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bswbl_dyi_01_tr5D5T.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 HE Contour Flagship - 8K, Magnetic Amber Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/fgg_mad_60_he_contour_fs_amber_01_qH7d1u.webp&w=130&h=130&page=)


![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_whgat_jade_custom_01_9EnR7x.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak980_white_purple_ms_01_4qRaXq.webp&w=130&h=130&page=)