Xtrike ME безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard - GK-995W - RED switches, BT5.2, 2.4G
[XTRM-GK-995W-BK]
Каталожен №: ++6959
Производител: Xtrike ME
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-995W-BK |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.2 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Anti-Ghosting Bluetooth Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Red Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 312 x 102 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full Anti-Ghosting Wired, 2.4G, Bluetooth 5.2 Driver Programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938560 |
Подобни продукти









![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Jelly Orange - Dynamic Silver Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Jelly Orange - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_jelly_orange_ps_01_7GLsLI.webp&w=130&h=73.091145833333&page=)
![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_67_kg935_bk_01_LHuK6X.webp&w=130&h=130&page=)

