Xtrike ME безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard - GK-995W WH - RED switches, BT5.2, 2.4G (English US)
[XTRM-GK-995W-WH]
Каталожен №: ++7628
Производител: Xtrike ME
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-995W-WH |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.2 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Anti-Ghosting Bluetooth Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Red Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 312 x 102 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full Anti-Ghosting Wired, 2.4G, Bluetooth 5.2 Driver Programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939932 |
Подобни продукти


![MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (English US), Glacier Gradient](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_k99v3_4_01_AlihTk.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_01_lyEF14.webp&w=130&h=130&page=)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_caribbean_blue_azure_01_odGFY8.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_classic_bk_cherry_brown_01_NHLM9F.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura Black - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura Black - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_bk_01_P9nDAr.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)