Xtrike ME геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 104 keys - GK-803 EN (English US)
[XTRM-GK-803-EN-BK]
Каталожен №: ++7626
Производител: Xtrike ME
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-803-EN-BK |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 425 x 120 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced anti-ghosting with 26 keys rollover support Rainbow backlight with multiple lighting schemes |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939116 |
Подобни продукти




![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bk_01_GK7JBr.webp&w=130&h=130&page=)


![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 R White- 8K, Kunlun Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_68_r_wh_01_2Nk55T.webp&w=130&h=130&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_mini_pure_white_kailh_brown_01_Rux2oQ.webp&w=130&h=73.595041322314&page=)