Zalman Геймърска клавиатура Keyboard Gaming ZM-K600S
[ZM-K600S]
Каталожен №: ++2347
Производител: Zalman
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-K600S |
| СВЪРЗВАНЕ | USB + PS/2 |
| ТИП | Геймърска Мултимедийна Anti-Ghosting |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 106 |
| КИРИЛИЗАЦИЯ ПО БДС | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180cm |
| РАЗМЕРИ | 460 x 232 x 43mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1000Hz |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Подобни продукти






















![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_wh_01_nOX8At.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_pro_pwb_ffs_01_PyEMhv.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_mini_pure_white_kailh_brown_01_Rux2oQ.webp&w=130&h=73.595041322314&page=)
![MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_01_5JuyE6.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 HE Contour Flagship - 8K, Gateron Jade Pro [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_68_fs_c_gateron_jade_01_5VlPKI.webp&w=130&h=130&page=)
