Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black
[AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK]
Каталожен №: ++7657
Производител: Ajazz
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-BK |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | White Peach Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 145 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative Smart Display & Knob 16M RGB Backlight Available Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412989124 |
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_01_darKTx.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_02_jeLmMh.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_03_ejxky4.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_04_rxQrPI.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_05_sIpt4m.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_06_Veipbv.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_07_SakZpJ.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_08_hlpSwh.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_09_H4WDqW.jpg&w=80&h=60&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_bk_10_YZVysD.jpg&w=80&h=60&page=)
![Marvo професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Magma M40 KG964 - 8K, Magnetic Switches [Tactile] Marvo професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Magma M40 KG964 - 8K, Magnetic Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_magma_m40_kg964_01_fatTMX.webp&w=130&h=130&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_wh_01_nOX8At.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile] be quiet! професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard LIGHT MOUNT - be quiet! Silent Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/bequiet_light_mount_tac_01_W62kAT.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Jelly Orange - Power Purple Switches [Tactile] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Jelly Orange - Power Purple Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_jell_or_purlple_01_6BbNHR.webp&w=130&h=130&page=)
