DeepCool охладител за процесор CPU Cooler - AK500 G2
[R-AK500G2-BKNNMN-GJD]
Каталожен №: ++7600
Производител: DeepCool
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-AK500G2-BKNNMN-GJD |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 0-2200 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 63.4 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 31.45 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 3.33 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 129 x 117 x 159 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Core Touch Technology (CTT 2.0) Precision-machined copper base and five copper heat pipes A refined wood-grain top cover that beautifully merges natural elegance with modern performance 0-RPM Startup/Stop effectively reduces noise and prolongs fan lifespan |
| ТЕГЛО | 1354 g |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412729556 |
Видео:
[Installation Guide] DeepCool AK500 G2 Series - AI Dynamic Adjustment CPU Cooler
Подобни продукти














