DeepCool охладител CPU Cooler AG400 G2 - LGA1851/AM5
[R-AG400-BKNPMG2-G]
Каталожен №: ++7596
Производител: DeepCool
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-AG400-BKNPMG2-G |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2200 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 70.09 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29.22 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.49 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 125 x 92 x 152 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Optimized tower layout and four direct-contact heat pipes Outfitted with all-new semi-integral blade fan Durable mounting hardware |
| ТЕГЛО | 631 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412730026 |
Подобни продукти














