1stPlayer Open box item - PSU ATX 3.1/PCI-E 5.1 850W Gold - NGDP850 - HA-850BA4
[HA-850BA4]
№: ++100005380   Manufacturer: 1stPlayer
Specifications:
BRAND  1stPlayer
MFG CODE  HA-850BA4
POWER  850 W
FORMAT  ATX 3.1
TYPE  Active PFC
CERTIFICATES  80PLUS GOLD
CE
EFFICIENCY  88.39%
MODULAR  Yes
CONNECTORS  PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
SATA x 8
Molex x 4
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
COOLING  120 mm fan
COLOR  Black
DIMENTIONS  140 x 150 x 86 mm
OTHER  OVP,OCP,OPP, UVP, SCP,Lightning Protection
Single +12v Output,The Output Of +12v Loading Can Be Rated As 100% Of The Total Power