Fury Second hand item - Gaming COMBO THUNDERSTREAK 4-in-1 Keyboard, Mouse, Headset, Mousepad - NFU-0938
[NFU-0938]
№: ++200002649
Manufacturer: Fury
Specifications:
| BRAND | Fury |
| MFG CODE | NFU-0938 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Anti-Ghosting Gaming Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | Yes |
| CYRILLIC LETTERS | No |
| CABLE LENTH | 180cm |
| DIMENTIONS | 480x225x30mm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSOR | Optical |
| SENSITIVITY | 2400dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 180 cm |
| DIMENSIONS | 134x70x42mm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | Yes |
| TYPE | Headphones with mic |
| APPLICATION | Gaming PC Laptop |
| CONNECTIVITY | Cable |
| INTERFACE | 3.5mm jack x 2 |
| DRIVER SIZE | 40 mm |
| FREQUENCY | 20 Hz - 20 KHz |
| HEADPHONES - SENSITIVITY | 108 dB |
| IMPEDANCE | 32 ohm |
| MICROPHONE | Yes |
| MIC SENSITIVITY | -56 dB |
| COLOR | Black |
| CABLE LENGTH | 1.8m |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For control |
| DIMENTIONS | 320x240x3mm |
| OTHERS | anti-slip |
| WARRANTY | 1 months |
| BARCODE EAN-13 | 5901969407730 |
Video:
Do it with Fury - Thunderstreak Gaming Combo
Similar products


![VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_caribbean_ps_01_W1gQ7e.webp&w=130&h=73.0234375&page=)
![VGN Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Purple Switches [Tactile] VGN Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Purple Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_carr_bl_purlple_01_GKEuml.webp&w=130&h=130&page=)

![VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)
