MCHOSE A7 V2 Ultra White - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Omron Mechanical
[HW-A7V2-6]
№: ++7683
Manufacturer: MCHOSE
NEW Specifications:
| BRAND | MCHOSE |
| MFG CODE | HW-A7V2-6 |
| CONNECTION | Bluetooth Wireless USB |
| TYPE | Wireless Gaming Optical Left and right handed |
| GRIP STYLE | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| MCU | Realtek |
| SENSOR | PAW3950 TI |
| ACCELERATION | 50 G |
| TRACKING SPEED | 750 IPS |
| SENSITIVITY | 42000 dpi |
| POLLING RATE | 8000 Hz |
| SWITCHES | Omron Mechanical Switch |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| PROGRAMMABLE BUTTONS | 6 Yes |
| BATTERY | Lithuim-ion rechargable |
| CABLE LENGTH | 180 cm |
| DIMENSIONS | 125.84 x 63.24 x 39.78 mm |
| COLOR | White |
| WEIGHT | 59 g |
| OTHERS | PAW3950TI Sensor Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder Tri-mode Connectivity 500 mAh Battery |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6941750502816 |
Video:
Introducing MCHOSE A7 V2 Series Lightweight All-round Wireless Gaming Mouse
Similar products





















