Gamdias геймърски комплект Gaming COMBO 4-in-1 Keyboard, Mouse, Headphones, Pad - POSEIDON M2
[GAMDIAS-POSEIDON-M2]
Каталожен №: ++4100
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-POSEIDON-M2 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 112 |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 470 x 200 x 55 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multi-Color Membrane Keyboard With Multimedia Function Breath Lighting Headset With 40mm Driver Unit 3600 DPI Ergonomic Mouse Non-Slip Gaming Mouse Mat |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 115 x 75 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 126 g |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 109 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 281 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | Multicolor |
| ПОВЪРХНОСТ | Текстил |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За скорост За контрол |
| РАЗМЕРИ | 240 x 180 x 3 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960134973 |
Подобни продукти




![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G White - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_wh_01_ISITB8.webp&w=129.93503248376&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura White - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_wh_01_nOX8At.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_whgat_jade_custom_01_9EnR7x.webp&w=130&h=130&page=)
![Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] (English US), Black, Red Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] (English US), Black, Red](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75max_bkrd_rs_01_SVm36n.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_classic_bk_cherry_brown_01_NHLM9F.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)