Gamdias Gaming COMBO 4-in-1 Keyboard, Mouse, Headphones, Pad - POSEIDON M2
[GAMDIAS-POSEIDON-M2]
№: ++4100
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-POSEIDON-M2 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 112 |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 470 x 200 x 55 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Multi-Color Membrane Keyboard With Multimedia Function Breath Lighting Headset With 40mm Driver Unit 3600 DPI Ergonomic Mouse Non-Slip Gaming Mouse Mat |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSITIVITY | 3600 dpi |
| POLLING RATE | 125 Hz |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 115 x 75 x 40 mm |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 126 g |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| TYPE | Headphones with mic |
| APPLICATION | Gaming PC Laptop |
| CONNECTIVITY | Cable |
| INTERFACE | 3.5 mm jack x 2 USB |
| DRIVER SIZE | 40 mm |
| FREQUENCY | 20 Hz - 20 KHz |
| HEADPHONES - SENSITIVITY | 109 dB |
| IMPEDANCE | 32 ohm |
| MICROPHONE | Yes |
| MIC SENSITIVITY | -38 dB |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 281 g |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For speed For control |
| DIMENTIONS | 240 x 180 x 3 mm |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 4712960134973 |
Similar products





![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_mfys_wg_01_u1AOa0.webp&w=130&h=130&page=)



![VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)