Gamdias механична клавиатура Gaming Keyboard Mechanical - HERMES M5A
[GAMDIAS-HERMES-M5A]
Каталожен №: ++4012
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-HERMES-M5A |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 436 x 127 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | GAMDIAS Certified Blue Mechanical Switches Hygge Decor-styled Dual-Colored (Orange & Grey) Multi-Color Keycaps Rigid Aluminum-Textured Backplate Adjustable Multi-Colored LED Effect & Brightness Levels WASD and Arrow Keys Exchange Functionality N-key Rollover |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712960135802 |
Подобни продукти


![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini Pure White - Kailh Box Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_mini_pure_white_kailh_brown_01_Rux2oQ.webp&w=130&h=73.595041322314&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Classic - Cherry MX RGB Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_classic_bk_cherry_brown_01_NHLM9F.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_carr_bl_silver_01_SkGjBE.webp&w=130&h=130&page=)
![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Jelly Orange - Dynamic Silver Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - V87 Jelly Orange - Dynamic Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_v87_jelly_orange_ps_01_7GLsLI.webp&w=130&h=73.091145833333&page=)

