Gamdias Gaming Keyboard Mechanical - HERMES M5A
[GAMDIAS-HERMES-M5A]
№: ++4012
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-HERMES-M5A |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Mechanical Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 436 x 127 x 35 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | GAMDIAS Certified Blue Mechanical Switches Hygge Decor-styled Dual-Colored (Orange & Grey) Multi-Color Keycaps Rigid Aluminum-Textured Backplate Adjustable Multi-Colored LED Effect & Brightness Levels WASD and Arrow Keys Exchange Functionality N-key Rollover |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 4712960135802 |
Similar products


![Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White Ajazz Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_01_HtxDTI.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bgy_ms_01_jH4JZ5.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_mini_wireless_bk_01_k0cceG.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)

![VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear] VGN Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Jelly Orange - Kailh Vaporwave Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_jelly_orange_vaporwave_01_E3a6bj.webp&w=130&h=130&page=)
