Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard NANO 68 WH - 8K, Magnetic Amber Pro Switches, (English US)
[NANO-68-WH-MAP]
Каталожен №: ++7434
Производител: Madlions
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Madlions |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NANO-68-WH-MAP |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Amber |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Magnetic Amber Pro |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 37±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Sleek Design: Compact 68-key layout, perfect for saving desk space. High Performance: Responsive and reliable, ideal for work and play. Efficient Layout: Optimized keyboard layout for smooth typing and productivity. Comfortable Typing: Maintains excellent comfort without sacrificing style. Space-Saving: Maximizes workspace while offering full functionality. |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977700930897 |
Видео:
?Top Typing Feel: MADLIONS Nano 68 Magnetic Switch Keyboard
Подобни продукти











![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, Gateron Jade Gaming [Linear] - Sakura Warrior ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 Ultra - 8K, Gateron Jade Gaming [Linear] - Sakura Warrior](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_ultra_sakura_warrior_gateron_jade_01_uZmgQf.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_kailh_red_01_4OEz8x.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 75 - KG985W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_75_kg985w_bk_01_uH3qGZ.webp&w=130&h=130&page=)