MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White
[MC-ACE68AIR-9]
Каталожен №: ++7678
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-ACE68AIR-9 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mount Tai |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Mount Tai Magnetic Switch GT |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.08 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 314 x 116.5 x 34.6 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate 128K Scan Rate 0.005mm- 3.4mm Actuation Range 0.005mm RT Accuracy 0.1ms Latency |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654169406 |
Видео:
MCHOSE Ace 68 Air | Hall Effect Magnetic Switch Gaming Keyboard with RGB lightbox
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_01_lyEF14.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_02_6HZ5H5.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_03_yaylzP.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_04_hYMw2Y.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_05_1zFybd.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_06_tym6ek.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_07_d9x6a4.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_08_FQtb1A.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_09_v6t7EN.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_10_uBESiG.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_11_yZ2916.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 Air - 8K, Mount Tai Magnetic Switch GT [Tactile] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68air_9_12_q5eiTw.jpg&w=80&h=34.68&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 PRO - Black, 8K, Sealed Silver Magnetic [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 68 PRO - Black, 8K, Sealed Silver Magnetic [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/fgg_madlions_mad_68_pro_mag_silver_bk_01_JYWUwZ.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bswbl_dyi_01_tr5D5T.webp&w=130&h=130&page=)
![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless White - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless White - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_wireless_wh_01_HfxR9C.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_x_wireless_bk_01_wFG2oJ.webp&w=130&h=78.479757642523&page=)
![Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US) Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 67 KG935 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_arma_67_kg935_bk_01_LHuK6X.webp&w=130&h=130&page=)