MCHOSE професионална геймърска мишка L7 Pro Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Kailh Optical
[HW-L7-4KH]
Каталожен №: ++7687
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-L7-4KH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh Black Green Dot Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 115.62 x 60.61 x 36.04 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 39 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8kHz Polling Rate Kailh Black Green Dot Optical Switch TTC Gold Wheel Encoder TOPSPEED Wireless Technology Pure PTFE Glides Battery: 250mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502489 |
Видео:
MCHOSE L7 weighs about 39g — a nearly frictionless experience, gliding smoothly and effortlessly!
Подобни продукти













![Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Susanto-X Size2 [Pulsar Pro] - 8K, Black Pulsar професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Susanto-X Size2 [Pulsar Pro] - 8K, Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_susantox_med_01_vWvfdY.webp&w=93.645072992701&h=130&page=)




