MCHOSE професионална геймърска мишка K7 Ultra Black - Wireless Gaming Mouse - Dual 8K, Omron Mechanical, Magnetic Charging Dock
[HW-K7-13]
Каталожен №: ++7686
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-K7-13 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Realtek |
| СЕНЗОР | PAW3950 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 120hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.3 x 63.8 x 39.9 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Receiver & Magnetic Wireless Charging Dock 2-in-1 Omron Mechanical Switches TTC Gold Wheel Encoder 100% PTFE Skates Up to 42,000 DPI sensitivity M HUB Driver (Web + App) Battery: 500 mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502946 |
Видео:
MCHOSE K7 Ultra Lightweight Wireless Gaming Mouse | Pro-Level Play. Magnetic Charge
Подобни продукти




















