Thermalright захранване PSU ATX 3.1 1000W Platinum - TR-SP1000 Black
[TR-SP1000]
Каталожен №: ++7053   Производител: Thermalright
на склад: да
гаранция: 60 месеца
share in facebook      share in facebook
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  Thermalright
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   1000 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS PLATINUM
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК   Да
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
Molex x 4
SATA x 10
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   120 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   150 x 140 x 85 mm
ДРУГИ   Fully compatible with ATX 3.1 Specification, up to 200% Power Excursion