Xtrike ME геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 82 keys TKL - GK-996 - (English US)
[XTRM-GK-996-BK]
Каталожен №: ++7629
Производител: Xtrike ME
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-996-BK |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 82 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 136 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced anti-ghosting with 26 keys rollover Rainbow backlight with multiple lighting schemes |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939093 |
Подобни продукти

![VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear] VGN безжична геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard - N75 PRO Caribbean Blue - Azure Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_pro_caribbean_blue_azure_01_odGFY8.webp&w=130&h=130&page=)


![Aula геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard WIN68 HE 8K - Greywood Magnetic Switch [Linear] (English US), Black Aula геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard WIN68 HE 8K - Greywood Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_win68_he_bk_01_2RPbNx.webp&w=130&h=130&page=)

