MCHOSE геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White
[MC-ACE68-17]
Каталожен №: ++7680
Производител: MCHOSE
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-ACE68-17 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mchose |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ice Rhino Magnetic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 28±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 320.1 x 115.8 x 39.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate Adjustable Actuation SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Hot-Swappable "0" Dead Zone & "0" Trigger Bounce |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6973654166863 |
Видео:
MCHOSE Ace 68 | Hall Effect Magnetic Switch Gaming Keyboard for Gamers
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_01_5JuyE6.jpg&w=240&h=240&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_02_VVF9U6.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_03_tpF0MG.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_04_t68G6c.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_05_EmLbYn.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_06_DfEDmX.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_07_syibLT.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_08_Py0f48.jpg&w=80&h=80&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_09_z5oJ7j.jpg&w=80&h=28.56&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_10_MVc2pa.jpg&w=80&h=34.68&page=)
![геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_11_ngDOkg.jpg&w=80&h=32.76&page=)


![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_v2_pro_wps_se_wh_01_HtxDTI.webp&w=130&h=130&page=)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear] Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard MAD 60 PRO - White, 8K, Gateron Jade Customized [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/madlions_mad_60_pro_whgat_jade_custom_01_9EnR7x.webp&w=130&h=130&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Gateron Brown Switches [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Gateron Brown Switches [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one2_pro_mini_gateron_brown_01_XEZ4cK.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)