1stPlayer Разопакован продукт - захранване PSU ATX 3.1/PCI-E 5.1 850W Gold - NGDP850 - HA-850BA4
[HA-850BA4]
Каталожен №: ++100005380   Производител: 1stPlayer
Характеристики:
ПРОИЗВОДИТЕЛ  1stPlayer
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК   850 W
ФОРМАТ   ATX 3.1
ТИП   Active PFC
СЕРТИФИКАТИ   80PLUS GOLD
CE
ЕФЕКТИВНОСТ   88.39%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК   Да
КОНЕКТОРИ   PCI-E 5.1 x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
SATA x 8
Molex x 4
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ   120 mm вентилатор
ЦВЯТ   Черен
РАЗМЕРИ   140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ   OVP,OCP,OPP, UVP, SCP,Lightning Protection
Single +12v Output,The Output Of +12v Loading Can Be Rated As 100% Of The Total Power