Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White
[F75HE-BKS-WH]
Каталожен №: ++7718
Производител: Aula
НОВО Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F75HE-BKS-WH |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Механична Bluetooth Wireless Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Black King |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 53±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 322.7 x 143.2 x 43.1 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling rate: Wired - 8000Hz, 2.4G - 1000Hz, Bluetooth - 125Hz Gasket structure, delicate and soft touch Battery capacity: 4000mAh Battery life: about 23 hrs (with RGB), 40 hrs (without RGB) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080506986 |
Подобни продукти
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_01_evlSI8.jpg&w=240&h=151&page=prod_info)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_02_hG5tRC.jpg&w=80&h=50.809702767339&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_03_FQ4ylY.jpg&w=80&h=51.654626762986&page=)
![геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75HE - Black King Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75he_whc_04_9IqoKx.jpg&w=80&h=42.20922677063&page=)

![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Xboard MS TKL ANSI Black - 8K, Cherry MX2A [Linear], RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_xboard_ms_black_rgb_01_sy4pKd.webp&w=130&h=90.838380618425&page=)
![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/atk_rs6_bk_gat_jade_pro_01_CwxVix.webp&w=130&h=130&page=)

![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura Black - Cherry MX RGB Brown [Tactile] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 3 Mini Aura Black - Cherry MX RGB Brown [Tactile]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ducky_one_3_mini_aura_bk_01_P9nDAr.webp&w=130&h=86.666666666667&page=)
![Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI White - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear] Pulsar професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI White - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_01_rJNiDL.webp&w=130&h=91.774557165862&page=)