Fury Gaming COMBO THUNDERSTREAK 2.0 4-in-1 Keyboard, Mouse, Headset, Mousepad - NFU-1370
[NFU-1370]
№: ++3333
Manufacturer: Fury
Specifications:
| BRAND | Fury |
| MFG CODE | NFU-1370 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Anti-Ghosting Gaming Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | Yes |
| CYRILLIC LETTERS | No |
| CABLE LENTH | 180cm |
| DIMENTIONS | 480x225x30mm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSOR | Optical |
| SENSITIVITY | 1600dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 4 |
| CABLE LENGTH | 180 cm |
| DIMENSIONS | 117x66x38mm |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | Yes |
| TYPE | Headphones with mic |
| APPLICATION | Gaming PC Laptop |
| CONNECTIVITY | Cable |
| INTERFACE | 3.5mm jack x 2 |
| DRIVER SIZE | 40 mm |
| FREQUENCY | 20 Hz - 20 KHz |
| HEADPHONES - SENSITIVITY | 108 dB |
| IMPEDANCE | 32 ohm |
| MICROPHONE | Yes |
| MIC SENSITIVITY | -56 dB |
| COLOR | Black |
| CABLE LENGTH | 1.8m |
| SURFACE | Textile |
| PROFILE | Low |
| TYPE OF SURFACE | For control |
| DIMENTIONS | 320x240x3mm |
| OTHERS | anti-slip |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 5901969417470 |
Similar products















![MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 68 - 8K, Ice Rhino Magnetic Switch [Linear] (English US), White](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_mc_ace68_17_01_5JuyE6.webp&w=130&h=130&page=)
![Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 Thunder Black - Reaper Switch [Linear] (English US) Aula Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 Thunder Black - Reaper Switch [Linear] (English US)](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/aula_f75_thun_bk_01_eS1V9d.webp&w=130&h=130&page=)



