Marvo Gaming Keyboard Soldat S50A - Rainbow, 98 keys - MARVO-K638A
[MARVO-K638A]
№: ++6031
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-K638A |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 98 |
| BACKLIGHT | Rainbow |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 389 x 140 x 41 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | 19 keys Anti-Ghosting Silent typing Rainbow backlight Detachable Type-C cable |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391935859 |
Similar products








![Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 98 - KG986W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 98 - KG986W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_98_kg986w_bk_01_XJq8Y8.webp&w=129.93503248376&h=130&page=)

![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_mfys_wg_01_u1AOa0.webp&w=130&h=130&page=)
