Xtrike ME Second hand item - Gaming Keyboard KB-280 - Rainbow Backlight
[XTRM-KB-280]
№: ++200003929
Manufacturer: Xtrike ME
Specifications:
| BRAND | Xtrike Me |
| MFG CODE | XTRM-KB-280 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | Rainbow Yes |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 442 x 135 x 30 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Operating force: 55 ± 10g Key route: 4.0 ± 0.4mm |
| WARRANTY | 1 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391922347 |
Similar products






