Gamdias геймърски комплект Gaming COMBO - ARES M1 + ZEUS E2 - Keyboard + Mouse
[GAMDIAS-ARES-M1-COMBO]
Каталожен №: ++3099
Производител: Gamdias
Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-ARES-M1-COMBO |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Нисък профил клавиши Мултимедийна Геймърска |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 112 |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 470 x 200 x 55 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3200 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118 x 67 x 38.5 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 105 g |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Подобни продукти






![Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear] Marvo механична геймърска клавиатура Gaming Mechanical keyboard Saber 61 KG933G - 61 keys, Red Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_kg993g_bk_01_g0mFQB.webp&w=130&h=129.935&page=)
![VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear] VGN професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard N75 RGB Caribbean Blue - Power Silver Switches [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/vgn_n75_w_rgb_carr_bl_silver_01_SkGjBE.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_mfys_wg_01_u1AOa0.webp&w=130&h=130&page=)

