Gamdias Gaming COMBO - ARES M1 + ZEUS E2 - Keyboard + Mouse
[GAMDIAS-ARES-M1-COMBO]
№: ++3099
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-ARES-M1-COMBO |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Low profile keys Multimedia Gaming |
| NUMBER OF KEYS | 112 |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 470 x 200 x 55 mm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSITIVITY | 3200 dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 118 x 67 x 38.5 mm |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 105 g |
| BACKLIGHT | Multicolor |
| WARRANTY | 24 months |
Similar products








![Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear] Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard Titan 65 - KG984W Black - Banana Crystal [Linear]](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/marvo_titan_65_kg984w_bk_01_LnrKvY.webp&w=130&h=130&page=)

![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_bswbl_dyi_01_tr5D5T.webp&w=130&h=130&page=)