Marvo Open box item - Wireless Gaming COMBO KW516 2-in-1, Bluetooth 5.0 - Keyboard, Mouse
[MARVO-KW516]
№: ++200004332
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-KW516 |
| CONNECTION | Bluetooth 5.0 Wireless USB |
| TYPE | Gaming Wireless Anti-Ghosting Keyboard + Mouse Set Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 87 |
| BACKLIGHT | Yes RGB |
| CABLE LENTH | 160 cm |
| DIMENTIONS | 372 x 151 x 37 mm |
| COLOR | Black |
| CONNECTION | USB Wireless |
| TYPE | Gaming Wireless Optical Left and right handed |
| SENSOR | Optical |
| SENSITIVITY | 4800 dpi |
| POLLING RATE | 250 Hz |
| NUMBER OF BUTTONS | 7 |
| COLOR | Black |
| BACKLIGHT | Yes RGB |
| OTHERS | 2.4G Wireless gaming combo without Cable Limitation Gaming Designed Mouse with 14 Lighting Modes 80% TKL Compact Design keyboard with RGB Backlight Detachable USB Type-C Cable |
| WARRANTY | 1 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391925614 |
Video:
Introducing Marvo Wireless Mouse and Keyboard Gaming Combo # KW516
Similar products



![MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro - 8K, KTEK Magnetic Switch [Linear] (English US), Black](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/mchose_ace60_4a_01_NyrVAx.webp&w=130&h=130&page=)
![Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/ajazz_ak820_mfys_wg_01_u1AOa0.webp&w=130&h=130&page=)

