Marvo Wireless Gaming Mechanical keyboard KG962W - Bluetooth 5.0, 63 keys
[MARVO-KG962W]
№: ++4325
Manufacturer: Marvo
Specifications:
| BRAND | Marvo |
| MFG CODE | MARVO-KG962W |
| CONNECTION | Bluetooth 5.0 Wireless USB |
| TYPE | Gaming Bluetooth Wireless Mechanical Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 63 |
| BACKLIGHT | Rainbow Yes |
| CABLE LENTH | 160 cm |
| DIMENTIONS | 305 x 125 x 38 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Wired & 2.4G & Bluetooth Three Connections for Strong Compatibility Classic 60% Compact Design Rainbow Backlight with 12 Lighting Modes Professional blue switches Full keys anti-ghosting keyboard Detachable USB Type-C Cable |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6932391925454 |
Similar products








![Pulsar Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI White - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear], RGB Pulsar Professional Gaming Mechanical Keyboard PCMK 2 HE TKL ANSI White - 8K, Gateron Magnetic Switches [Linear], RGB](https://dekada.com/imagemagic.php?img=images/pulsar_pcmk_2_he_tkl_white_ansi_01_rJNiDL.webp&w=130&h=91.774557165862&page=)


