Gamdias Gaming COMBO - ARES 7 Color ESSENTIAL COMBO - keyboard + mouse
[GAMDIAS-GKC6001]
№: ++3137
Manufacturer: Gamdias
Specifications:
| BRAND | Gamdias |
| MFG CODE | GAMDIAS-GKC6001 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Anti-Ghosting Multimedia |
| NUMBER OF KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | 7 colors |
| CABLE LENTH | 150 cm |
| DIMENTIONS | 477 x 185 x 29.5 mm |
| COLOR | Black |
| OTHERS | Multimedia Keys 11 19-Key rollover Windows Key Disable All-Keys Lock WASD & Arrow keys Change Consecutive Attack Mode Model No. GKB6001 |
| CONNECTION | USB |
| TYPE | Gaming Optical |
| SENSITIVITY | 3200 dpi |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 118.7 x 62.38 x 37.8 mm |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 95 g |
| BACKLIGHT | 7 colors |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 4712960131071 |
Video:
GAMDIAS Ares Essential Combo
Similar products














