Ajazz AJ139P V3 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, Black
[AJ139P-V3-MC-BK]
№: ++7660
Manufacturer: Ajazz
NEW Specifications:
| BRAND | Ajazz |
| MFG CODE | AJ139P-V3-MC-BK |
| CONNECTION | Bluetooth Wireless USB |
| TYPE | Gaming Wireless Optical Left and right handed |
| GRIP STYLE | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| SENSOR | Pixart PAW3311 |
| SENSITIVITY | 24000 dpi |
| POLLING RATE | 1000 Hz |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| PROGRAMMABLE BUTTONS | 6 Yes |
| BATTERY | Lithuim-ion rechargable |
| CABLE LENGTH | 150 cm |
| DIMENSIONS | 127.8 x 64.1 x 39.5 mm |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 69 g |
| BACKLIGHT | RGB Yes |
| OTHERS | Magnetic Charging Base 69g Ultra-light Ergonomic Design Flagship PAW3311 Optical Sensor Tri-mode Connection & High Polling Rate Programmable Buttons/Macros Compatible with Windows & Mac OS |
| WARRANTY | 24 months |
| BARCODE EAN-13 | 6976412988523 |
Similar products





















